Misyon
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, bireye ve topluma saygı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkeler doğrultusunda hareket ederek, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın beklentilerini en yüksek standartlarda karşılamak için sürekli çaba sarf ediyoruz. Sağlık, güvenlik ve çevre bilincini ön planda tutarak, sürdürülebilir bir gelecek için adımlar atıyoruz.


Vizyon

Sektörde Türkiye'nin öncü altın ve döviz tedarikçisi olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmet ve ürünlerle kalitemizi kanıtlamaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yenilikçi yaklaşımlarımızla sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi ve ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunarak daha bilinçli bir toplum oluşumuna öncülük etmeyi hedefliyoruz.


Kalite Politikası
Kalite politikamız, müşteri memnuniyetini esas alarak, sektördeki en iyi uygulamaları benimseyip sürekli gelişmeyi ve iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, güncel teknolojileri ve en iyi iş uygulamalarını kullanarak, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için çalışıyoruz. Ülkemizin ve sektörümüzün öncü tedarikçisi olma vizyonumuzla, müşterilerimize sağladığımız değeri artırarak kalitemizi ve itibarımızı sürekli olarak güçlendiriyoruz.

Değerler
Evrensel insan hakları çerçevesinde sahip çıktığımız temel değerlerimiz ve müşterilerimizle, iş ortaklarımızla ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte tüm piyasayı gözeten bir vizyonda belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda büyümeye ve Türkiye sermaye piyasalarına öncülük etmeye devam ediyoruz.

Bugün rekabetin yoğun olduğu bir dönemde, mükemmeliyeti ve kaliteli hizmeti sağlamak artık yeterli değil. Küresel pazarda değer yaratmak için yenilikçi stratejilere ve özgünlüğe odaklanmak gerekiyor.

Biz, sadece bu şekilde kendimize ve iş ortaklarımıza değer katarak, müşteri memnuniyetini artırabileceğimize inanıyoruz. Yenilikçi stratejilerimizle birlikte, bölgenin kalitesini ve büyüme potansiyelini artırmayı hedefliyoruz. Uzmanlık, süreklilik ve değer odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin kazançlarını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı taahhüt ediyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Büyük bir şirket olmanın büyük sorumluluklar doğrultusunda yatırım yapmak olduğunu bilen Altun Gold, sosyal sorumluluk kapsamında öğrencilere burs desteği, yurt inşası, eğitim ödeneği ve iyileştirmeleri başta olmak üzere eğitim-öğretime katkıda bulunmaktadır. Ayrıca dünyamızı daha yaşanabilir bir hale getirebileceğimize inandığımızdan dolayı ormanlarımıza ve doğamıza büyük katkılar veriyoruz.